Brněnský Summit proběhne 11. listopadu aneb jdeme do toho!

I přesto, že ve většině firemních rozpočtů je řádek na firemní vzdělávání a osobní rozvoj pevně zakotvený a má své každoroční místo, s jeho částkou to je přesně naopak. Jako jedna z prvních mizí pro daný rok v nenávratnu. Rychle. Bez náhrady. A ano, dává to krátkodobě smysl, firmy v dobách, jako je např. ta dnešní v podobě situace s COVID-19, šetří cash, potřebují přečkat kritická období a přemýšlí způsobem „přežít”.

Podobně, v rámci uvažování, jsme na tom i my. Jen z jiné strany. Jako zpestření naší recruiterské profese jsme i organizátoři platformy, která vzdělávání doručuje, ale nezbývá, než to vzít tak, jak to je… 🙂

Ale hledáme řešení, způsoby, vymýšlíme varianty, jak to „přežít”. Vzdělání je i v nelehké době velmi důležitou součástí našich nejen pracovních životů. Ale nyní jsou mnohem důležitější věci, primárně zdraví fyzické a následně i ekonomické. A tak je to v pořádku.

V roce 2015 jsme poprvé, vlastně hlavně proto, že nic podobného v našem regionu nebylo, uspořádali EVOLVE! Summit, ze kterého se stala uznávaná akce mezi HR odborníky, manažery firem, recruitery, sourcery, marketéry a mnoha dalšími obory. V průběhu pěti let už vznikla celá platforma vzdělávacích aktivit pod značkou EVOLVE! events. A patří za to velké díky vám všem, kteří tuto platformu podporují svojí účastí i partnerskou podporou.

Letos jsme se měli v červnu s konferencí rozšířit k našim severním sousedům do Polska, ale nemůžeme vyjet za hranice. Několikaměsíční práci jsme dali do šuplíku, abychom ji vytáhli opět na březen 2021, kdy máme nový termín. Je to téměř v nedohlednu, ale nezbývá, než se těšit.

Podzim tradičně patří brněnskému EVOLVE! Summitu, letos již šestému ročníku. Obsah byl připravený. Prostory zajištěny. Dodavatelé zajištění. Většina z toho rezervačními poplatky uhrazena. Část lístků prodána. Partnerství s firmami rozjednaná. A najednou přišlo STOP.

Takže jsme počítali náklady na každém kroku, doufali v další příjmy, přemýšleli jestli bude možné s ohledem na vládní opatření akci uskutečnit. Podzim je daleko, ale my se musíme rozhodnout už nyní. Akce tohoto formátu se připravuje 6 měsíců. Takže jsme přemýšleli a běželo nám hlavou:

Začneme s přípravami? Nebo to letos odpískáme? Umíme nést riziko, že nebude kupní síla? Zájem? Nálada? Že řečníci budou na pódiu s rouškou a budou mluvit k prázdným židlím? Že bude hrát kapela jen organizátorům a řečníkům? Přijdou lidé toužící po vzdělání, atmosféře, podzimní tradici potkat se na EVOLVE! Summitu? Zajít potom v menších skupině asi 150 lidí do města a zaujmout místa v tradičních barech?”

I přesto, že je tady mnoho rizik, která ani nechceme všechna vyjmenovávat, jdeme do toho.

I přesto, že nevíme, jak to dopadne finančně, jdeme do toho.

I přesto, že to může být poslední EVOLVE, jdeme do toho.

A proč? Protože nás to nejen baví, ale cítíme mandát trhu událost uskutečnit a zároveň se neuvěřitelně těšíme, že dost pravděpodobně budeme jedna z mála událostí, na které se budeme umět v roce 2020 fyzicky potkat. Budeme připraveni dodržet jakákoliv nutná opatření z hlediska hygieny i vládního nařízení.

EVOLVE! Summit 2020 bude jiný. Ale bude. Potřebujeme aby byl, rozjetý vlak je jednodušší zpomalit, než ho úplně zastavit. A potřebujeme, abyste nás v tom podpořili.

My za organizátory slibujeme, že uděláme vše tak, jak jsme zvyklí. Tedy nejlepší možný line-up spíkrů, originální přednášky, neopakovatelnou atmosféru. A budeme doufat, že celé to úsilí bude mít smysl a vy přijdete. A užijete si to!

Novinkou je, že letos bude EVOLVE! Summit jednodenní a uskuteční se ve středu 11. listopadu v Impact Hubu. Tam, kde to celé v roce 2015 začalo, s tím rozdílem, že od té doby v Hubu vyrostly nové prostory a díky tomu se opět můžete těšit na rozdělení na 3 stage, na jaké jste poslední roky na konferenci zvyklí a 20 řečníků hlavně z Česka a Slovenska, ale chystáme i nějaké zahraniční livestreamy. Chybět samozřejmě nebude ani afterparty s koncertem. 🙂

Akci zkracujeme hlavně proto, abychom vám jako účastníkům ušetřili náklady spojené s ubytováním a abyste si ve firmě lépe obhájili levnější lístek, než jaký je možné nabídnout na dvoudenní akci.

Stejně tak, kdo si již zakoupil lístek za původní cenu, obdrží od nás kompenzaci.

A kdo si nově koupí lístek od 1.6., bude ho mít za krásných 4800 Kč bez DPH (platí pro prvních 30 vstupenek). 

O prázdninách potom zaplatíte 5500 Kč bez DPH (platí pro dalších 30 vstupenek) a od září nebo po vyprodání předchozí vlny už cena vzroste na 6600 Kč bez DPH.

Budeme moc rádi, pokud nás v této nelehké době podpoříte a čím dříve si svou vstupenku zajistíte, tím více nám a celé konferenci pomůžete.

Těšíme se v listopadu v brněnském Hubu na viděnou!

Už máte svoji vstupenku na konferenci?