Co nás čeká na EVOLVE! Summit 2018?

Do začátku největší recruiterské události roku – EVOLVE! Summit 2018 zbývá 146 dní. V organizačním týmu už ale měsíce probíhají tvrdé přípravy, aby ročník 2018 znovu pozdvihl pomyslnou laťku o stupínek výše.

Jak už vyplývá ze samotného názvu konference, snažíme se, abychom se každý rok posouvali o řádný kus vpřed a připravili všem návštěvníkům jedinečný zážitek.

Ročník 2017 byl jistě velkým milníkem, rozšířili jsme program na dva dny, přesunuli se do krásného prostředí brněnského SONO Centra, spustili jsme souběžný program i na druhé stage a hlavně se nás sešlo úctyhodných 417!

EVOLVE! Summit si vybudoval velmi silné renomé v rámci ČR a SR, ale velmi nás těší i to, že se o konferenci hodně povídá i v zahraničí a spousta recruiterů z jiných států EVOLVE! zná.  

Možná se tedy ptáte, co že to chystáme nového, když má ročník 2018 zase „trumfnout“ ročník předchozí? No, bude toho opět dost. Máme se všichni na co těšit!

–          Hodně nového obsahu. Program po oba dva dny poběží na třech pódiích najednou, takže máme prostor zařadit ještě více zajímavého obsahu ze všech koutů recruitmentu.

–          Pamatujeme na vás na všechny. Ať jste sourcer, recruiter, HR Manager nebo se pohybujete v oblasti Employer Branding či Recruitment Marketing, všichni si přijdete na své.

–          Řečníci ze všech koutů světa. ČR, Polsko, Velká Británie, USA, Holandsko a další země budou mít své zastoupení mezi řečníky na všech pódiích.

–          Máme připravené nové případovky firem v ČR. Budete mít jedinečnou možnost nahlédnout jim přes rameno, jak realizovaly své projekty a hlavně jaké výsledky to přineslo.

–          Nové trendy z jiných trhů, které nás v CEE čekají co nevidět. Nově se chceme zaměřit například na programmatic recruitment, recruitment scalability, future-fit recruitment  nebo vás prostě naučíme, jak si udělat vlastního chatbota.

Postupně odhalujeme řečníky a ladíme obsah, aby do sebe vše bezchybně zapadalo. Dělá nám velkou radost, že je o konferenci čím dál větší zájem. Vždyť prvních 50 vstupenek na ročník 2018 jsme prodali během pouhých 32 hodin. Určitě byste tedy neměli s koupí váhat příliš dlouho, neboť jsme se pro rok 2018 rozhodli omezit kapacitu na 450 účastníků, abychom se všichni v prostorách SONO Centra cítili pohodlně.

Už máte lístek na letošní ročník?