Jak vybudovat úspěšný zaměstnanecký referral program: Příběh ambasadorky Red Hat

V této přednášce prozkoumáme klíčové body k vytvoření a udržení úspěšného zaměstnaneckého referral programu ve firmě. Pokud referral program správně implementujete, může se jednat o zdroj, přes který do vaší společnosti bude přicházet nejvíce kandidátů.

Zaměříme se speciálně na to, jak je spokojenost vašich zaměstnanců klíčová pro to, abyste vůbec referral program byli schopni rozeběhnout. Dále se budeme soustředit na důležitost jasně definovaných pravidel programu a jeho fungování, potřeby transparentnosti procesů a výzev, které sebou přináší tvorba spravedlivé struktury odměňování, zejména v mezinárodním prostředí.

Provedeme vás vývojem referral programu společnosti Red Hat od prvních dnů, kdy jsme se do jeho tvorby pustili jako hrdý start-up až po současný status globálního společnosti určující směr celého odvětví. Podělíme se s vámi o to, co nám fungovalo, stejně jako o to, co nefungovalo. Nabízíme vám návod, jak můžete buď nastavit nový program, nebo upravit svůj aktuální program a okamžitě těžit ze zkušeností, které jsme nasbírali posledních 20 let.

Kdy?

Ve čtvrtek, 9. 11. 2017

9:00 – 9:45