Výprava do hlubin zaměstnancovy duše

V posledních letech, více než kdy předtím, společnost zmiňuje slovo psychika. Do té doby jsme docela „drželi“, a to po všech směrech. Nyní ale už není možné držet a vydržet, protože poslední roky byly a jsou náročné.  Zvládáme věci hůře, protože jsme vyčerpali rezervy, pokud jsme vůbec nějaké měli. Přibyly negativní emoce, stres a únava. Tři faktory, které zhoršují stav psychiky, ale také se významně a negativně podílí na našem fyzickém zdraví. Zaměstnanci jsou lidé, a tak se všechny tyto fenomény zažívají i ve firmách. Někdy otevřeně a viditelně, převážně však bohužel skrytě. Firemní psycholog (a nejen ten :-)), má tedy dost práce. Jana je téměř 10 let externím psychologem pro řadu firem, od malých rodinných až po nadnárodní korporáty. V její přednášce se tedy podíváme do hlubin zaměstnancovy duše.
Co si z přednášky odnesete?
Co skutečně prožívají zaměstnanci v posledních letech? Co potřebují a co je tíží? Jak své potíže obvykle řeší a jsou to strategie vhodné?
Psychický stav a způsoby zvládání stresu ovlivňují emoce na pracovišti, vztahy, chování, nemocnost, a také pracovní výkon.  Jak může firma své zaměstnance podpořit a pomoci jim v dobrých způsobech řešení životních potíží? Zaměstnanec je člověk, jsme to my všichni. Jak pomoci sobě, abychom mohli být dobře i pro ostatní?

Kdy?

Čtvrtek, 20. 10. 2022
12:10 – 12:40

Psycholožka, psychoterapeutka, koučka, lektorka, zakladatelka Balance Centrum