EVOLVE

ORGANIZAČNÍ TÝM EVOLVE! SUMMIT 2017

Michal Toman

Michal byl hlavní iniciátor vzniku konference v roce 2015. Pomáhal tvořit základní myšlenku a poslání této jedinečné události. V rámci organizačního týmu zodpovídá za celkovou koncepci, výběr řečníků a vyladění finálního obsahu. Michal se kromě EVOLVE! Summit věnuje posledních 13 let oblasti náboru a patří k předním tvářím recruitmentu v ČR. Snaží se přinášet nové přístupy v náborech a pomáhat zvyšovat úroveň tohoto oboru v ČR. Ve volném čase se rád věnuje rodině a když se potřebuje zrelaxovat, najdete ho na rybách.

Denisa je novou koordinátorkou letošního třetího ročníku konference EVOLVE! Summit 2017. Studuje Veřejnou politiku a lidské zdroje na Masarykově univerzitě. Čtyři roky aktivně působila v Masarykově studentské unii, rok a půl ji vedla a má za sebou organizaci spousty velkých projektů pro studenty jako celouniverzitní ples nebo přípravu univerzitní zóny na Brněnském Majálesu. Kromě toho ráda cestuje a poznává nové kultury, spolu s přítelem vaří, plave, chodí do sauny a věnuje se osobnímu rozvoji. V rámci EVOLVE! Summitu má na starost kromě celkové koordinace také propagaci, sponzory a doprovodný program. Klade za cíl připravit pro návštěvníky jedinečnou atmosféru a skvělé zážitky, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

Denisa Králová
Vladimir

Vladimír byl u vzniku myšlenky EVOLVE! Summit, kdy se spolupodílel na organizaci, na minulém ročníku byl jeden z pěti hlavních řečníků, a to díky svým dlouholetým zkušenostem v recruitmentu. Pracoval na výletních zaoceánských lodích v USA, kde organizoval mezinárodní týmy lidí zodpovědných za cattering a svatby, nyní v recruitmentu dohlíží nad náborovými procesy, takže organizace je něco, s čím se už občas potkal. Jediný, koho Vladimír neumí zorganizovat, je jeho dvouletá dcerka :-).

Ročník 2017 bude přelomový v rámci dlouhodobé koncepce EVOLVE! Summit, nově 2 dny plné skvělého obsahu, ale i technických novinek a skvělého zázemí pro účastníky. Vladimír je v týmu zodpovědný za organizační stránku a stará se o to, aby byla tato událost jedinečná co do atmosféry i technologických trendů.

Natália je nová členka našeho týmu, pomáhala s organizací jarní Masterclass Grega Savage a letošního ročníku EVOLVE! Summit 2017. Je ve čtvrtém ročníku na Fakultě stavební - obor Konstrukce a dopravní stavby, zároveň je prezidentkou studentské organizace IAESTE LC Brno, která dělá spoustu užitečných projektů pro studenty - pomáhá jim získat zahraniční praxi v oboru, nebo si sehnat práci, která je baví. Ráda cestuje (i nekonvenčně - třeba stopování), baví ji poznávat nové lidi, bourat si předsudky a skákat na festivalech elektronické hudby. Ze všeho nejvíc ji ale baví pomáhat lidem a být užitečná. Doufá, že se tady naučí spoustu nových věcí a pomůže připravit skvělou akci, ze které si lidé odnesou kvalitní know-how a hromadu příjemných vzpomínek.

Natalia

Zpět na novinky

Kde se bude konat EVOLVE!

Telefon

Otázky k obsahu:
Michal Toman
michal.toman@engage-advisory.com
+420 720 996 732

Otázky k organizaci a rezervacím:
Vladimír Klescht
vladimir.klescht@engage-advisory.com
+420 732 900 800

Organizátor

ENGAGE ADVISORY, s.r.o.
Jakubské náměstí 4
602 00 Brno
IČ: 05433762
DIČ: CZ05433762

Máte-li jakékoliv dotazy, napište nám nebo zatelefonujte.