Proč jsme zrušili jednodenní vstupenky?

Od roku 2017, kdy jsme přišli s dvoudenním formátem konference EVOLVE! Summit, bylo možné pořídit si i jednodenní vstupenky. Letos ale tato možnost končí a k dispozici budou pouze nepřenosné dvoudenní vstupenky na celou konferenci. Co nás k tomu vedlo a kolik budou letošní vstupenky stát?

Konferenci pro vás připravujeme více než osm měsíců s cílem, abyste si z ní odnesli maximální zážitek, jak po stránce obsahové, tak po stránce doprovodného programu a networkingu.

Letos se můžete těšit na téměř 30 řečníků, jak ze zahraničí, tak z Česka i Slovenska, čtyři pódia, dvě partnerské zóny a hromadu doprovodných aktivit.

Během dvou dní máte dostatek času poslechnout si přednášky a zúčastnit se navazujících workshopů, seznámit se s kolegy z oboru, obejít všechny partnerské stánky či zúčastnit se doprovodných aktivit, pořádně si užít afterparty po prvním dni a druhý den se znovu potkat.

Navíc program konference je postavený tak, že na sebe jednotlivé sekce navazují a již loni jsme měli druhý den pár workshopů nebo případovek, které navazovaly na prezentace první den a opačně. Pokud si tedy někdo koupil jednodenní vstupenku, pravděpodobně si neodnesl, co jsme mu nachystali. Trpěl tím jak účastník samotný, ale i my jsme riskovali pověst, kterou si konference vybudovala.

Za jeden den totiž získáte jen poloviční zážitek a nenačerpáte celkovou atmosféru akce se vším, co pro vás připravujeme tak, jak bychom si přáli. A proto bude letos možné pořídit si pouze dvoudenní vstupenky a zažít konferenci jako celek.

A jak to bude s cenami vstupenek, které začneme prodávat začátkem června? Opět budeme mít pro prvních 50 zájemců tu nejvýhodnější cenu, 6500 Kč bez DPH. Dalších 50 ks lístků bude za 8000 Kč bez DPH a pro všechny další vstupenky se cena zastaví na 9000 Kč bez DPH.

Ještě neodebíráte náš newsletter a chcete se dozvědět o přesném zahájení prodeje mezi prvními? Přihlaste se k odběru.