Andrej Winter

Personalista Andrej Winter přináší do online recruitingu víc lidskosti a osobních vztahů. Založil pracovní portál JobAngels, na kterém si lidé navzájem pomáhají najít práci, a následně je za to čeká finanční odměna.

Tato inovativní platforma sdružuje víc než 1500 lidí v České republice a na Slovensku, kteří pomáhají propojovat firmy s uchazeči o zaměstnání. Kromě lidskosti Andrej věří také na sílu analýzy.

Čísla jsou podle něj objektivní ukazatel, který může o samotných lidech mnohé prozradit. Jen takový personalista, který v nich umí číst, se může posunout v chápání mezilidských vztahů a procesů o krok dál.

Webová stránka

www.jobangels.com

Všechny přednášky od Andrej Winter

Mění i váš recruitment vaše největší fanoušky ve vaše největší “hatery“?
14. 11. 2018 15.00–15.40
Většina uchazečů se do vašeho výběrového řízení zapojuje s pozitivním vnímáním vaší firmy. Jedná se o vaše fanoušky nebo o lidi, které se vám podařilo nadchnout natolik, že chtějí pracovat právě pro vaši firmu. Některé firmy tyto fanoušky získaly díky skvělé značce zaměstnavatele, na které intenzivně a dlouho pracovaly. Je poté překvapivé vidět, jak svým recruitment procesem a přístupem k těmto lidem dokáží jejich nadšení zchladit. Jen za pár týdnů, po které výběrové řízení běží, dokáží zahodit roky práce a změnit své fanoušky ve své “hatery“. Andrej, který na Slovensku provozuje nadčasový job portál JobAngels, měří u všech inzerovaných pozic NPS (net promoter score), vždy na začátku celého procesu, kdy kandidát svůj životopis posílá a vždy také na konci po uzavření výběrového řízení. Ukáže nám, které momenty v procesu výběrového řízení mají zásadní vliv na „candidate experience“ a na co si máme dát pozor, abychom si nevytvářeli další “hatery“.