Balazs Paroczay

Balazs Paroczay je přední světovou osobností v oblasti sourcingu, založil firmu Edlington (edlington.co), která pomáhá firmám po celém světě budovat strategie v oblasti vyhledávání talentů. Spolupracuje s předními zaměstnavateli po celém světě a pomáhá jim rozvíjet schopnost dostávat se k těm nejzajímavějším talentům na trhu.

Před založením společnosti Edlington působil jako Talent Sourcing Leader ve společnosti Randstad Sourceright pro oblast EMEA, kde řídil více než 100 sourcerů pokrývajících většinu významných průmyslových odvětví a zemí v regionu EMEA. Před nástupem do Randstad Sourceright pracoval ve strategických manažerských pozicích v oblasti vyhledávání talentů.

Balazs má téměř patnáct let zkušeností se sourcingem a je vášnivým hledačem talentů, objevuje inovativní náborové nástroje a řešení a vytváří unikátní strategie pro získávání talentů. Balazs je uznávaný jako „Thought Leader“ v oblasti vyhledání talentu, vyniká v sourcingu na sociálních sítích a patří k předním světovým osobnostem v komunitě náborářů

Webová stránka

https://thebalazs.com/hey/

Všechny přednášky od Balazs Paroczay

Vytvořte si své vlastní aplikace pro Sourcing
8. 11. 2017 14.50-15.35
Agregátory sociálních sítí a další Google Chrome pluginy nás lákají stejně jako straky lákají třpytivé předměty. Všichni si přece rádi hrajeme s nablýskanými novými aplikacemi a nástroji. A co když vám řeknu, že většinu nástrojů a aplikací, které nyní pro sourcing používáte, si dokážete vytvořit sami? Nemusíte za ně neustále utrácet peníze (nebo neustále vytvářet falešné e-mailové adresy, abyste vyzkoušeli nějaký nástroj zdarma :D). Můžete si jich spousty udělat úplně sami - opravdu, není to až tak těžké. Na tomto velmi prakticky zaměřeném workshopu vás Balazs Paroczay (jedna z předních osobností světového sourcingu a zakladatel společnosti Edlington) naučí, jak si můžete některé takové nástroje sami vytvořit a nastavit, jak si můžete vytvořit nástroje, které pro vás budou automaticky sbírat data o kandidátech z trhu a jak si můžete vytvořit jednoduchý nástroj, který bude plně automatizovat všechny vaše Boolean stringy. Nezapomeňte si přinést svůj laptop, čeká nás totiž skutečná práce.
Jak vytvořit dobře fungující sourcingové oddělení
9. 11. 2017 16.00-16.45
Rozeběhnutí sourcingového oddělení ve vaší firmě se může na první pohled zdát jako banalita. Většinou postupujeme takto: najmeme si několik zkušených sourcerů, koupíme jim profesionální LinkedIn účet a kolegům recruiterům řekneme, že mohou “Bolleany” hodit za hlavu. Hurá, sourcingový SWAT tým je na světe. Přesně tak začíná drtivá většina společností se sourcingem... po pár měsících se ale všichni diví, proč to celé nefunguje. Proč se jim stále nedaří obsazovat pozice, ačkoli již mají zkušené sourcery? Proč nadále utrácejí za externí nástroje, reklamu či sourcingové licence? Jak je možné, že “Time to Fill” je stále stejný? Proč se musí svým Hiring manažerům stále raději vyhýbat? Vytvořit dobře fungující oddělení sourcingu je zřejmě jeden z nejobtížnějších a nejkomplexnějších úkolů současného recruitmentu. Balazs Paroczay, jedna z nějvětších osobností světového sourcingu a zakladatel společnosti Edlington, nám společně s Balazsem Fertigem, Recruitment manažerem společnosti MOL Group, vysvětlí, jak se jim podařilo vytvořit jedno z nejlépe fungujících sourcingových odděleních současnosti.