• Košík je zatím prázdný.

Bill Boorman

Zakladatel konferencí #Tru events Bill Boorman se specializuje hlavně na obory, jako je sociální integrace a infrastruktura, technologie v recruitingu, náborový marketing nebo digitální média. Zároveň působí jako žádaný řečník.

V roce 2013 se jeho #Tru events konaly víc než 100x v celkem 65 zemích. Dnes už tyto konference probíhají v podstatě každý týden. Jen díky nim se Bill seznámil už s 2 500 recruitery z celého světa, kteří ho udržují v obraze, pokud jde o novinky z oblasti HR a potřebných technologií.

Jako porotce britského ocenění #CandE navíc neustále sleduje změny na pracovním trhu. Pravidelně píše příspěvky pro svůj blog zaměřený právě na recruiting a každý měsíc připravuje white papery. V roce 2014 také vydal svou první knihu The Cult of Work.

Webová stránka

www.recruitingunblog.com

Všechny přednášky od Bill Boorman

Nový druh dobra
13. 11. 2018 10.50 – 11.30
Automatizace, AI a technologie poskytují nejen v recruitmentu neuvěřitelné nové možnosti. Rozhodnutí, která činíme dnes, ovlivňují úspěch (či neúspěch) našich náborů a síly naší značky v budoucnu. A to si žádá jasnou strategii a porozumění naší budoucnosti bez vágních vizí a slibů od dodavatelů všemožných aplikací a nástrojů, kterými se v posledních letech trh recruitmentu zaplavil. Během této přednášky vám Bill ukáže svou představu budoucnosti našeho řemesla a nastíní, jaká rozhodnutí musíme učinit již dnes, abychom to v budoucnosti nepos*ali. Držte si klobouky.
Digitální lidé
14. 11. 2018 13.10 – 13.50
Během této interaktivní lekce Bill ukáže, jak technologie ovlivňuje lidi a jejich rozhodování. Svět se rychle mění a oblast HR a recruitmentu jsou stále ještě pozadu. Bill během své přednášky představí praktické tipy, jak mohou tento handicap firmy dohnat a jak do této změnit mohou zapojit všechny své zaměstnance.