Hung Lee

Ve své kariéře Hung Lee působil jako personalista v agentuře, recruitment manažer nebo strategický HR poradce pro rychle rostoucí společnosti v Londýně.

Po 15 letech zkušeností založil recruiterskou platformu pro softwarové inženýry WorkShape.io. Ta se pod jeho vedením soustředí na co nejlepší a nejprogresivnější propojování softwarových společností s mladými talenty.

Hung Lee kromě toho stál také u zrodu newsletteru Recruiting Brainfood, který se věnuje právě náboru talentů.

Webová stránka

www.recruitingbrainfood.com

Všechny přednášky od Hung Lee

Lekce ve škálovatelnosti náboru: Co se mohou recruiteři naučit od vývojářů, které nabírají
13. 11. 2018 15.00 – 15.40
Pokud jde o nábor softwarových inženýrů, recruiteři často dostávají pokyn, aby hledali někoho, kdo umí tvořit „škálovatelné systémy“. Co to znamená, proč je to důležité a co se mohou recruiteři naučit o škálovatelnosti náborů od lidí, které nabírají? Přednáška “Co se mohou recruiteři naučit od softwarových inženýrů, které nabírají“, představí, jak se buduje škálovatelný software a bude se zabývat otázkou, zda mohou být tyto poznatky přeneseny do světa recruitmentu za účelem vytvoření škálovatelného náborového postupu.
Budoucnost sourcingu: Vyhledávání kandidátů nebo jejich přitahování?
14. 11. 2018 10.55 – 11.35
Sourcing je aktuálně vnímaný jako disciplína, při níž se sourcer snaží dostat k maximu informací o konkrétním člověku. Tato podoba sourcingu je zpravidla považována za jednu z nejdůležitějších dovedností, kterými může recruiter či sourcer disponovat. Má to ale budoucnost? Tato přednáška se podívá do historie sourcingu a pokusí se nastínit novou cestu, kterou se sourcing v budoucnu vydá. Hung se bude zabývat tím, co v moderním sourcingu nefunguje a proč tomu tak je, jak technologie zásadním způsobem ovlivňují aktuální podobu sourcingu a zároveň nastíní cestu, kterou se budou muset sourceři vydat, aby přežili až současný sourcing přestane fungovat.