Ján Debnár

Jako senior HR konzultant divize Aon HR Solutions pomáhá Ján Debnár klientům zvyšovat výkonnost a loajalitu zaměstnanců. Kromě toho jim radí, jak přilákat a udržet talentované pracovníky.

Ján se ve své práci zaměřuje hlavně na motivaci zaměstnanců a aktivně se podílí na nejrůznějších projektech v této oblasti. Se svým týmem navíc organizuje renomovaný průzkum Aon Best Employers pro Českou republiku a Slovensko.

Kromě diplomu z Masarykovy univerzity v Brně vlastní Ján také certifikát na individuální i týmový koučink. Spoustu času navíc strávil u odborných diskuzí jako facilitátor. Své zkušenosti z korporátního prostředí využil jako vedoucí pobočky mezinárodní neziskové organizace.

Webová stránka

www.aon.com

Všechny přednášky od Ján Debnár

Nenabírejte nové zaměstnance, udržte si ty stávající!
13. 11. 2018 13.10–13.50
Nikdy nebylo obtížnější nabrat nové zaměstnance. Nikdy ale také firmy nečelily takovým výzvám, aby si ty stávající udržely. Firmy si mezi sebou zaměstnance přetahují a můžete si být jistí, že i vaše kolegy se snaží někdo přetáhnout či ulovit. Co ovlivňuje jejich rozhodování, zda u stávajícího zaměstnavatele setrvat nebo se nechat zlákat do jiné firmy? Jirka Jambor s Jánem Debnárem vás provedou podrobným průzkumem, který vám ukáže, co v současné době nejvíc ovlivňuje spokojenost zaměstnanců a proč své firmy opouštějí. Zároveň vám nastíní, jaké kroky firmy v ČR podnikají k tomu, aby fluktuaci snížily a své zaměstnance si udržely.