Jaroslav Procházka

Jaroslav se společně s firmami a jejich lídry snaží budovat agilní a inovační kulturu tam, kde to dává smysl a kde jsou tomu lidé nakloněni. Zkušenosti sbíral přes 15 let v různých rolích (od vývojáře, přes projekťáka a produkťáka až po agilního kouče) v inovačních a agilních projektech a transformacích v mnoha malých a středních českých firmách, velkých mezinárodních korporacích i českých institucích. Jeho přístup je hodně o spolutvorbě s týmy, koučování, mentoringu, stínování a simulacích.

Aby sám nepřišel o kontakt s realitou a také si ušpinil ruce, je zapojen do prvotních fází implementace společně s firmami. Také spoluzaložil dva startupy: mobilní tržiště pro nábor mladých lidí QuickJOBS a technologické SimplyIT.cloud, kde se podílí na denních činnostech v rámci produktového managementu, vedení týmů, vývoji a směřování produktů a strategii. Spoluzaložil také podnikatelský inkubátor, je mentorem v dalších inkubátorech a soutěžích a podnikatelské aktivity organizoval a vyučuje i pro studenty vysokých škol v Ostravě.

Protože rád sdílí svoje zkušenosti, spolupořádal a vytvářel konference People inAgile, Product inAgile, dále také Kvalita ve vzdělávání, HRin, Konference o talentu, či Ostravský TEDx. O zkušenosti se rád dělí i v knihách, e-knihách a článcích na LinkedIn i svém blogu www.differ.cz, občas i na konferencích, či dříve také jako garant pisatel a barista skvělého projektu HRkavarna.cz.

Webová stránka

www.differ.cz