karen azulai

Karen Azulai

Karen je zakladatelkou a globální expertkou na oblast sourcingu v everythingsourcing.com. Je vůdčí osobností sourcingové komunity na velmi konkurenčním trhu v Izraeli. Karen pravidelně navštěvuje mezinárodní recruiterské a sourcingové konference jako #SOSU, Sourcecon, TruLondon, Ride a další.

Je velmi aktivní v lokálních i mezinárodních sourcing skupinách a ráda sdílí informace jak přednášením na lokálních recruitment a sourcing konferencích, tak postováním svých nápadů a znalostí anebo vedením odborných sourcing tréninků.

Její fascinace budoucností a nejnovější umělou inteligencí, robotikou a dalšími technologiemi budoucnosti ji neustále pobízí k testování nových nástrojů, aby se vyhledávání kandidátů stalo ještě více efektivními.

Všechny přednášky od Karen Azulai

Nahradí chytří chatboti recruitery?
9. 11. 2017 9.55-10.40
Vítejte v chatbotí revoluci! Ano, klidně ji můžeme nazývat revolucí, jelikož se zdá být ještě větší než revoluce, kterou jsme zažili při příchodu mobilních aplikací. Chatbotí technologie je považována za nový prvek v náboru a jak to zatím vypadá, bude to ještě větší revoluce než cokoli čeho jsme doposud byli svědky. Primární účel a přidaná hodnota chatbotů je v nahrazení lidských úkolů, které se neustále opakují. Chatboti nemají pracovní dobu, jsou nám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a nepotřebujeme s nimi uzavírat žádnou pracovní smlouvu:) V mé přednášce se pokusíme pochopit, kde všude se dají chatboti využít. Jaké jsou v náborech ony opakující se úkoly, které můžeme nahradit chatboty a jakých existujících chatbotů můžeme už teď v oblasti recruitmentu využít?