• Košík je zatím prázdný.

Kasia Borowicz

Zakladatelka polské komunity Poland Sourcing Community Kasia Borowicz se ve své kariéře zabývá hlavně sourcingem a recruitingem s využitím sociálních sítí. Její online komunita recruiterů má už přes 1 700 členů a je tak největší v Polsku.

Pomáhá klientům hledat a hlavně zaujmout kandidáty přes sociální sítě, blogy a další online platformy. Pravidelně se účastní recruiterských akcí – ať už doma v Polsku, nebo v zahraničí.

Že své práci Kasia opravdu rozumí, dokazuje i bilingvní blog, kterému se pravidelně věnuje. Přináší na něm tipy a zajímavé informace ze světa recruitmentu.

Webová stránka

kmborowicz.com

Všechny přednášky od Kasia Borowicz

Kreativní sourcing aneb neobvyklé přístupy vyhledávání kandidátů
13. 11. 2018 16.55-17.35
Vyhledávání nových zaměstnanců zpravidla vyžaduje dobrou znalost dané pracovní pozice, souvisejících postupů a kvalitní znalost standardních vyhledávacích technik. To je i důvod, proč většina recruiterů stále tíhne k LinkedInu – jednoduše to funguje…tedy většinou. Ale co dělat, pokud to nestačí? Jak přistoupit k sourcingu v situaci, kdy i méně navštěvované platformy nepřináší požadované výsledky? Během této lekce vás Kasia seznámí s kreativními sourcing strategiemi včetně offline sourcingu! Přijďte si poslechnout příklady z praxe z různých odvětví a oblastí.