Lucia Šicková

Spoluzakladatelka společnosti Pixel Federation Lucia Šicková se zajímá o veškeré inovace, vzdělávání, hry a udržitelný růst. Za sebou má dlouholetou praxi v oblasti IT a lidských zdrojů v kreativním průmyslu.

Měla na starosti HR projekty v korporátech, analyzovala tréninkové potřeby ve veřejné sféře a řídila různé IT projekty. Tyto aktivity nakonec vyústily v založení vlastní společnosti, na jejímž vedení se v současnosti aktivně podílí.

Lucia se stará jak o rozvoj firmy, tak i o provoz Edufactory by Pixel Federation. Ta se zaměřuje hlavně na podporu a tvorbu výukových programů za využití nejnovějších technologií, které studentům pomáhají porozumět různým společenským tématům.

Všechny přednášky od Lucia Šicková

Vzdělávání jako strategická priorita aneb budování UČÍCÍ SE ORGANIZACE
13. 11. 2018 10.50 – 11.30
Stát se největším studiem na výrobu počítačových her přináší mnoho výhod – úspěch, pozornost, zadostiučinění. Výzvou ale bývají služby a infrastruktura – neexistuje škola, kde sa učí herní vývoj, nejsou headhunteři, kteří mají network herních vývojářů, nejsou dodavatelé soft skills školení, kteří by rozuměli potřebám tohoto průmyslu. Jak si poradíte v prostředí, ve kterém nedokážete nabírat “hotové” odborníky, ale musíte si je vychovat? Pixel Federation zaměstnává 220 lidí, firma má 3 live produkty, obrat je asi 30 mil EUR ročně. Během růstu musela firma reagovat na spoustu výzev, a to hlavně v oblasti vzdělávání a know how firmy. Firma začala budovat komplexní vzdělávací organizaci včetně vlastního oboru na univerzitě. Za každou hrou je systémový design, podobně i systém v Pixel Federation stojí na několika pilířích, má cíle, má svůj „epic win“, dovoluje chybovat, dává zpětnou vazbu a neustále sa vyvíjí. Přijďte si poslechnout, jak vybudovat ekosystém učící se organizace a jak ho úspěšně rozvíjet.