Marek Premus

Marek Premus je důkazem, že když člověk chce, úspěchu dosáhne i bez spousty vysokoškolských titulů. Během 2 let, které zatím strávil v Alze, totiž rozhodně nezahálel. Už po roce svého působení se vypracoval z HR specialisty na pozici ředitele HR.

Velkou pozornost věnuje budování employer brandingu, důraz klade také na kvalitní práci s HR daty, na vzdělávání a kontinuální rozvoj zaměstnanců.

Úspěšně si vybudoval svůj pracovní tým. Jeho energie a nadšení, které do své práce vkládá, jsou přímo nakažlivé.

Webová stránka

www.wearealza.cz

Všechny přednášky od Marek Premus

IT jako klíčová součást HR oddělení
13. 11. 2018 9.00–9.40
HR nebylo nikdy dříve tolik ovlivňováno moderními technologiemi jako nyní. Stejně ale nemělo HR nikdy takovou příležitost využít potenciál těchto technologií jako právě dnes. Pokud to myslíte s využitím technologií v recruitmentu a HR vážně, měli byste si položit otázku: “Nemělo by personální oddělení naší firmy v zahrnovat i IT tým, který bude pracovat čistě pro HR?”. Podobnou otázku si před časem položili v Alze a rozhodli se, že mezi recruitery, HR Business Partnery a Generalisty přijmou i pár vývojářů. Právě díky nim si personální oddělení Alzy dokáže vyrábět spoustu aplikací na míru a není závislá na externích dodavatelích. Marek se Šimonem vám představí, proč se domnívají, že je dobré mít IT jako součást HR, jaké jsou plusy a případné mínusy této struktury a jak to ovlivňuje úspěchy firmy při nových náborech a péči o stávající zaměstnance.
Alza a její aplikace a technologické vychytávky pro HR
14. 11. 2018 9.45–10.25
Asi jste již narazili na nějaký ten článek, ve které Alza popisuje některé ze svých aplikací, které jejich kolegové z IT vyvinuli přímo na míru. Ať už to byla aplikace na zaměstnávání brigádníků, přes kterou může brigádník podepsat svou pracovní smlouvu pouhým jedním klikem, vlastní ATS systém nebo vlastní aplikace pro psychodiagnostiku, všechny tyto aplikace oplývají značnou dávkou originality a nekonvenčního myšlení. Marek se Šimonem vám některé z nich představí a prakticky předvedou, jakým způsobem jim i celé firmě ulehčují každodenní práci.