Michal Dvořák

Ahoj, jmenuju se Michal Dvořák, těší mě. 

Učím to, co sám žiju, pravidelně medituju a využívám mindfulness v příjemných i náročných situacích, které mi život přihrává. Mindfulness mi dodává klid, pomáhá mi zvládat stres, uklidnit hlavu a dává mi důvěru v sebe i život okolo mě. Díky mindfulness jsem se také naučil mít se více rád a rozvinout svoji sebehodnotu.

STUDOVAL JSEM V CELOSVĚTOVĚ ZNÁMEM CENTRU MINDFULNESS

Odjel jsem na UMASS Medical School (USA), na místo, kde celý 8týdenní MBSR program vznikl, a tady během dvou let celý program (MBSR teacher training) vystudoval. Následně jsem pokračoval ve studiu na Brown University, kam většina učitelů z UMASS Medical School přešla. Tady jsem během následujících čtyř let prošel dalšími kurzy, supervizemi a absolvoval celý certifikační proces. Díky tomu jsem získal nejvyšší možnou kvalifikaci: Certified MBSR Teacher.

JE PRO MĚ DŮLEŽITÉ SE DÁL VZDĚLÁVAT

Tím to samozřejmě neskončilo, dál se vzdělávám a svoje zkušenosti prohlubuji na meditačních retreateach, pobytu ve tmě a dalších kurzech.

Kromě mindfulness se zabývám i mindful eating – tím, jak měnit nezdravé zažívací návyky a budovat všímavost k tomu proč, jak a co jíme.  

Absolvoval jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik (SUR). Baví mě cestovat po světě, trénovat kung-fu, cvičit s kettlebellem, vzdělávat se a pravidelně meditovat.

Webová stránka

https://bemindful.cz/o-mne/