Michal Martoch

Michal podporuje jednotlivce, týmy a firmy v práci s jedinečným potenciálem každého člověka. Věří, že jedině tam, kde každý dobře zná své silné stránky a má možnost pracovat v souladu se svými hodnotami, vzniká prostor pro rozvoj maximálního potenciálu týmu a dosažení skutečného úspěchu celé firmy.

Od roku 2009 pracuje s talentovou metodikou CliftonStrengths od Gallupu, prošel certifikací Gallupu v Londýně jako Gallup® Certified Strengths Coach. Pomáhá firmám stavět dlouhodobou strategii práce s lidským potenciálem, poskytuje odborné konzultace a analýzy. Jeho klienty jsou např. značky Vodafone, AXA a Revolgy. Vytvořil vlastní talentový výcvik pro konzultanty, personalisty, headhuntery a manažery, kteří chtějí ve své organizaci podporovat a rozvíjet talent management.

Je zakladatelem firmy Talentwork, která stojí na silných stránkách svých lidí a uplatnění jejich potenciálu. Kromě talent managementu se věnuje tématům práce na dálku, flexibility zaměstnanců a využití moderních technologií pro růst jednotlivců, týmů i firem.

“Efektivita a růst přicházejí tam, kde každý člověk může poznat své skutečné talenty a uplatnit je ve prospěch celku. Firma, která si toho je plně vědomá, je pro mě firmou budoucnosti.”

Webová stránka

www.talentwork.cz