• Košík je zatím prázdný.

Milan Novák

Oblasti, ve kterých se Milan Novák orientuje nejlépe, jsou technologie, strategie a optimalizace náborového procesu a recruitment proces outsourcing. Po 13 letech strávených ve společnosti Grafton Recruitment, kde prošel různými manažerskými pozicemi, založil personální agenturu GoodCall.

Ta si zakládá na důsledném sledování vývoje pracovního trhu a v náboru využívá moderní technologie. O nových pracovních příležitostech například informuje své kandidáty pomocí vlastní mobilní aplikace.

Kromě toho Milan spoluzakládal společnosti Recruitment Academy a Datacruit. Během své kariéry pracoval s řadou mezinárodních korporací jako ExxonMobil, Microsoft, Google, Coca-Cola nebo Honeywell.

Webová stránka

www.recruitmentacademy.cz

Všechny přednášky od Milan Novák

Jak najít a poskládat (super) úspěšný recruitment tým?
13. 11. 2018 14.15 – 14.55
Co spojuje nejúspěšnější sourcery a recruitery? Jak se hledají lidi, kteří budou hledat lidi? Milan během své kariéry vybudoval velmi úspěšné náborové týmy. Zároveň si ale prošel některými chybami a špatnými rozhodnutími. Podělí se s Vámi o své zkušenosti, jak sestavit ten nejsilnější náborový tým, jaké charakterové vlastnosti by měl mít úspěšný recruiter či sourcer či jak s tímto týmem pracovat, rozvíjet ho a řídit.