Natálie Záhorská

V oblasti náboru, sourcingu a HR má Natálie Záhorská téměř 20 let praxe. Svou kariéru zahájila v personální agentuře, následně se podílela na budování EMEA Sourcing Centra pro společnost SAP.

Aktuálně pracuje pro mezinárodní IT společnost Dimension Data, pro kterou se jí podařilo vybudovat v rekordně krátkém čase zcela nové IT Global Delivery Centrum v Praze.

Během své kariéry Natálie získala bohaté zkušenosti hlavně v oblastech talent managementu, sourcing strategií, performance managementu a optimalizací HR procesů.

Webová stránka

www.dimensiondata.com

Všechny přednášky od Natálie Záhorská

Jak vybudovat IT Global Delivery Center za pouhých osm měsíců
13. 11. 2018 16.10–16.50
Představte si, že přijde požadavek z centrály v zahraničí, abyste nabrali 150 IT specialistů se znalostí různých evropských jazyků a to vše za pouhých osm měsíců. Při aktuálním nedostatku IT kandidátů, plné zaměstnanosti, situaci, kdy se jednotlivé firmy přetahují o každého jednotlivce a navíc se znalostí němčiny, španělštiny, francouzštiny a dalších jazyků? Pokud jste si v duchu říkali, že to za tak krátkou dobu není možné, Natálie Záhorská vám popíše, jak se to dá udělat. Natálie dostala tento úkol přesně před rokem a přesně ve stanoveném čase jej úspěšně dokončila. Chcete vědět jak? Přijďte si poslechnout její business case.