Oliver Jakubík

Oliver už během studia na vysoké škole začal pracovat jako prodejce a obchodní manažer. Později zastával vrcholové obchodní a manažerské pozice, kde úspěšně vedl strategické a obchodní týmy až do 120 zaměstnanců. 

Od roku 2008 v rámci vlastní konzultační společnosti pomáhá firmám, manažerům a podnikatelům v oblasti osobního rozvoje a rozvoje značky zaměstnavatele.

Jako trenér již vedl firemní školení, zážitkové workshopy a veřejné přednášky pro více než 6000 účastníků, s celkovým průměrným hodnocením spokojenosti více než 95 %. Oliver věří, že úspěšná přednáška, školení či workshop je kombinací přátelské atmosféry, atraktivního obsahu a schopnosti dát účastníkům konkrétní odpověď na otázku  „Jaký má být zítra můj první krok ke změně?”

HR manažeři a employer branding specialisté dnes mají za úkol vytvářet atraktivní komunikační poselství za krátký čas a s minimálními finančními náklady. Oliver proto na EVOLVE! Summitu představí nejlepší aplikace a nástroje pro jednoduchou a zároveň profesionální tvorbu vizuálních materiálů. Pokud vás tedy zajímá, jak tvořit atraktivní podobu interní a externí HR komunikace, nenechte si tuto přednášku ujít.

Webová stránka