• Košík je zatím prázdný.

Oliver Šimko

Jako zakladatel studia Luducrafts a vedoucí tamních gamifikačních designérů Oliver Šimko vyvíjí gamifikační postupy a řešení přímo na míru specifickým potřebám jednotlivých klientů.

Během posledních 4 let společně s kolegy z týmu designérů pracoval pro velké klienty, jako jsou například Slovenská sporiteľňa, Innogy, Sygic, Slovak Telekom, Accenture nebo Microsoft.

Ve své práci využívá herní design, principy, chování a designové myšlení k tomu, aby vytvářel co nejlepší produkty, služby a společnosti. Kombinuje přitom herní logiku s běžnými aktivitami a událostmi.

Webová stránka

www.luducrafts.com

Všechny přednášky od Oliver Šimko

Gamifikace v HR a recruitmentu
13. 11. 2018 9.40–10.30
Gamifikace se řadí mezi jeden z HOT trendů v HR a recruitmentu. Čím pasivnější je talent pool na vašem trhu, tím zábavnější musí být váš recruitment marketing a proces náboru tak, aby došlo k maximálnímu zaujetí brandem zaměstnavatele a pracovními nabídkami. Gamifikace však nemusí být limitována pouze na recruitment. Oliver vám ukáže, jak využít gamifikaci nejen v recruitmentu a sourcingu, ale také během onboardingu, in-house školení nebo v průzkumech spokojenosti. Po absolvování Oliverova workshopu budete umět gamifikovat část vašich HR procesů a rapidně zvýšit engagement s vašimi zaměstnanci a kandidáty.