Ondřej Tyl

🇨🇿 Ondřej Tyl je mužem, který nešel cestou očekávání. Ačkoli získal titul na právnické fakultě UK, vždy ho táhlo mnohem víc ke světu obchodu a marketingu. Svou kariéru ve společnosti Benefit Plus, která se specializuje na zaměstnanecké benefity, zahájil před 17 lety jako obchodník a nyní ji vede jako CEO.

Během tohoto dobrodružství společnost Benefit Plus vyrostla na více než stovku zaměstnanců a spravuje benefitové systémy v objemu 4 miliard korun pro více než 600 společností v Česku i na Slovensku.
Ondřej se tak stal inspirací pro mnoho dalších, kteří hledají cestu k úspěchu. Během své kariéry stál také za založením Cestovní agentury Benefit Plus, která nabízí nezapomenutelné cestovní zážitky a jeho nejnovějším projektem je magazín HeRe, zaměřený na HR komunitu. Tento magazín bude představen právě poprvé na EVOLVE! Summitu 2023.
Ondřej je příkladem toho, že s vášní, odhodláním a vizí můžete dosáhnout neuvěřitelných výsledků v podnikání. Jeho příběh je inspirací pro všechny, kteří se nebojí jít proti proudu a sledovat své sny. Přijďte se s ním potkat na EVOLVE! Summitu a nechte se inspirovat jeho osobností.

Webová stránka

https://www.benefit-plus.eu