Radomír Antoš

Radek je zkušený manager vývoje software v oblasti mobilních telekomunikacích a bezpečnosti mobilních zařízení. Měl své vývojové týmy v několika světových lokacích. Potkal se při tom s různým přístupem týmů, jednotlivců i několika firemními kulturami. Poznal velké korporáty i  vznik nových vývojových poboček a růst startupu. Vyzkoušel si úspěšnou transformaci způsobu vývoje z waterfall na agilní metodiky. Kromě technické části své role jej velmi zajímá spolupráce lidí a týmů.

Věří, že práce v týmu nese dlouhodobě lepší výsledky a spokojenost, než osamocená práce jednotlivce. V HR oblasti si Radek prošel tvorbou mnoha týmů, náborem, motivací v dobrých i horších časech. Kromě jiného, nyní buduje značku týmu Wandery na brněnském pracovním trhu. V rámci konstantního růstu vývojové pobočky Wandera CZ pomáhá svému týmu se získáním potřebných znalostí a zkušenosí ve vedení týmů. Velkým pomocníkem v této oblasti je firma QED, se kterou spolupracují na leadership programu pro své leady a managery. V rámci této aktivity využívají i metodiku Sociomappingu firmy QED.

Na Summitu Radek v rámci společné přednášky s Milanem Hrabovským předá praktické zkušenosti využití Sociomappingu při sledování fungování agilních týmů.

Webová stránka

www.wandera.cz