Rastislav Duriš

Rasťo vystudoval učitelství angličtiny a psychologie a později sociální a pracovní psychologii. Na Slovensku a v Česku pomáhal budovat renomované psychodiagnostické značky Hogan a Schuhfried a propagovat výhody online psychodiagnostiky v HR. V současnosti vede vlastní konzultační společnost spoluHRame, která se specializuje na leadership, týmový a organizační rozvoj a byznys hry. Od roku 2019 zároveň působí jako týmový kouč a konzultant pro oblast firemní kultury a inovací v IT společnosti ableneo.

Rasťo boří mýtus leadera a zdůrazňuje, že leadership je úlohou celého týmu. Klíčem k úspěchu jsou podle něho facilitační dovednosti – schopnost uvolnit potenciál skupiny. Na Slovensko i do Česka přináší inovativní světové přístupy, které podporují participativní management – Raketový model týmové práce, Gamestorming, Management 3.0, Liberating Structures či BetaCodex Network. 

Na Summitu povede workshop zaměřený na empowerment. V rámci workshopu představí nástroj Delegation Poker, který pomáhá nastavit pravomoci a rozhodování v týmech.

Webová stránka

www.spoluhrame.sk