• Košík je zatím prázdný.
viktor kustein

Viktor Kustein

Viktor Kustein vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a během studií se podílel společně se svými kolegy na založení GrowJOB Institute. Jako interim konzultant se podílel na změně desítek českých firem, některým pomáhal expandovat do zahraničí, zejména do německy mluvících zemí.

Následně s vydal cestou HR. V Rockaway Capital s Evou Krausovou tvoří oddělení jménem HR 2.0 – Human relations. To se zaměřuje se na firemní kulturu a budování komunit napříč firmami v portfoliu skupiny Rockaway. Přistupuje k tématu HR přes výzkumy a technologie a snaží se pomocí samoučících se algorytmů a dalších technologických inovací (softwary na sociomapování a chatboty pro nerozhodnuté kandidáty) automatizovat část HR procesů tak, aby jemu a jeho kolegyni zbylo co nejvíce času na práci s lidmi. Ta je totiž podle něho na celé HR branži to nejdůležitější.

Pokud Viktora nepotkáte v některé z kanceláří skupiny Rockaway, uvidíte ho v některé z pražských nebo brněnských kaváren, případně na některé z mnoha technologických konferencí v ČR nebo v zahraničí.

Webová stránka

Všechny přednášky od Viktor Kustein

Postavte si svého vlastního chatbota
14. 11. 2018 9.00–10.20
Určitě jste už o chatbotech také slyšeli. Chatboti patří k aktuálně nejskloňovanějším oblastem HR Tech. Možná byste se rádi do výroby a nasazení chatbota pustili, ale jak vlastně na to? Určitě bude vývoj stát spoustu peněz, museli byste najít nějakého dodavatele, nechat si ho schválit – to je práce minimálně na půl roku. A nebo také ne. Vojta s Viktorem vám ukáží, jak si můžete jednoduchého chatbota postavit sami. Provedou vás nejčastějšími případy užití chatbotů v HR a možná vás inspirují, kde všude se dá tato technologie nasadit a co může přinést. A nejen to, společně s nimi si sami vyzkoušíte postavit svého vlastního chatbota, se kterým budete konferenci opouštět a hned od následujícího dne ho můžete použít u vás ve firmě. V neposlední řadě vás oba naučí, jak hotového chatbota oživit a nasadit ho na vaše kariérní stránky nebo vaši facebookovou stránku.