• Košík je zatím prázdný.

Vojtěch Dlouhý

Jako podnikatel v oblasti technologie chatbotů a HR má Vojtěch Dlouhý víc než 5 let zkušeností. Vystudoval Ekonomiku a management na Univerzitě Pardubice a Management v portugalském Lisabonu.

Po studiích pracoval ve Velké Británii a působil jako dobrovolník v severovýchodní Indii, v Nepálu, Thajsku, Barmě a na Srí Lance. Díky tomu objevil svůj zájem o zelenou ekonomiku, sociální podnikání a udržitelný rozvoj.

Technologii chatbotů vnímá jako obrovskou příležitost pro vzdělávání a koučování lidí od úplného počátku až po rozhýbání globálního pracovního trhu (včetně zemí třetího světa).

Webová stránka

www.feedyou.agency

Všechny přednášky od Vojtěch Dlouhý

Postavte si svého vlastního chatbota
14. 11. 2018 9.00–10.20
Určitě jste už o chatbotech také slyšeli. Chatboti patří k aktuálně nejskloňovanějším oblastem HR Tech. Možná byste se rádi do výroby a nasazení chatbota pustili, ale jak vlastně na to? Určitě bude vývoj stát spoustu peněz, museli byste najít nějakého dodavatele, nechat si ho schválit – to je práce minimálně na půl roku. A nebo také ne. Vojta s Viktorem vám ukáží, jak si můžete jednoduchého chatbota postavit sami. Provedou vás nejčastějšími případy užití chatbotů v HR a možná vás inspirují, kde všude se dá tato technologie nasadit a co může přinést. A nejen to, společně s nimi si sami vyzkoušíte postavit svého vlastního chatbota, se kterým budete konferenci opouštět a hned od následujícího dne ho můžete použít u vás ve firmě. V neposlední řadě vás oba naučí, jak hotového chatbota oživit a nasadit ho na vaše kariérní stránky nebo vaši facebookovou stránku.