Alan Walker

Alan je vycházející hvězdou recruitmentu a HR. Určitě jste ho zahlédli v nějakém článku nebo s ním poslouchali rozhovor.

Je zakladatelem a CEO společnosti Udder, poradenské firmy, pro kterou pracují ta nejzvučnější jména našeho oboru. Pomáhá organizacím nacházet, vybírat a implementovat ty správné technologie a postupy. Alan je hlavním redaktorem ChatTalentu, jednoho z nejčtenějších oborových blogů, komunitní a vzdělávací platformy pro profesionály zaměřující se na práci s talenty. Alan má neuvěřitelný rozhled napříč celým spektrem našeho oboru, nejvíce se však zajímá o oblast HR tech.

Na EVOLVE! Summitu nás Alan seznámí s nejnovějším vývojem v oblasti testování a hodnocení kandidátů. Každý z nás asi zkusil nějaký ten psychometrický test, ať už sám na sobě nebo u kandidátů. Věděli jste ale, že dnes dokážete velmi přesný psychometrický profil získat i z textu, který máte na LinkedIn profilu? Existuje spousta nových technologií, které se právě touto oblastí zabývají a Alan nás provede tím, jak vypadají nejnovější trendy a nástroje na testování pomocí videa, hlasu, textu nebo formou gamifikačních aplikací.

Webová stránka

www.chattalent.com