Jana Kastnerová

Jana je psycholožka, která svoje vzdělání rozšířila o psychoterapeutický výcvik, metody body-terapie propojující psychiku s tělem, koučování a učení všímavosti – mindfulness. Její klientela je pestrá. Od jednotlivců a veřejnosti po korporátní firmy. Od malých dětí po seniory, ženy a muže v různých etapách života osobního i profesního. S klienty pracuje individuálně, ale také v rámci firemních projektů a rozvojových seminářů. 

Propojila své znalosti s dalšími odborníky z oboru péče o lidské zdraví a psychiku a založila společnost Balance Centrum. Díky týmové spolupráci realizuje programy zdraví a spokojenosti zaměstnanců pro firemní klienty.   

Aktuálně se zabývá tématy jako jsou: vhodné způsoby zvládání stresu, vyvažování výkonu a regenerace psychiky, psychická relaxace, psychika v kontextu psychosomatiky, umění všímavosti – mindfulness, rozvoj osobnosti s cílem životní spokojenost, profesní úspěch, týmová spolupráce, leadership, smysl života a kariéry apod. 

I když se věnuje psychice a věcem abstraktním, je pro ni důležitý vědecký základ a pevná půda pod nohama. Učí sebe a své klienty žít vědomě, a že zázraky se nedějí jen tak, ale jako důsledek něčeho. Ideální je, když tím impulsem k zázraku jsme my sami. Její typická věta je: „Když se chceme věnovat duši a duchovnu, je dobré, když to má nožičky na zemi.“

Webová stránka

www.balancecentrum.eu