Tomáš Surka

🇨🇿

Tomáš je v oblasti lidských zdrojů aktivním účastníkem již od roku 2011, kdy začal budovat svou kariéru. Svou odbornost a zkušenosti získal díky spolupráci s významnými mezinárodními personálními firmami, jako jsou Devire, McROY, Synergie a Adecco.

V roce 2018 se Tomáš rozhodl k dalšímu kroku a založil vlastní společnost, nazvanou JobConnector. Tato firma se specializuje na nábor talentů v zemích mimo Evropskou unii, a rychle získala uznání a úspěch. Následně se stala klíčovou součástí prestižní italské skupiny Orienta, která má významnou historii sahající až do roku 1993. Orienta je přítomna na trzích v České republice, Polsku, Švýcarsku a Itálii, a její obrat přesahuje 5 miliard korun.

V rámci Orienta Tomáš zastává důležitou pozici řídícího partnera pro český trh. Zároveň si udržuje roli řídícího partnera i ve své vlastní společnosti, JobConnector. Jeho vize a schopnosti přinášejí významný přínos pro obě organizace.

Tomáš je aktivním členem sdružení Eurotemps, které propojuje spolupracující agentury působící v několika evropských zemích. Tato síť zahrnuje Českou republiku, Polsko, Švýcarsko, Itálii, Francii, Lucembursko, Německo, Belgii, Španělsko a Portugalsko a má více než 350 poboček. Tomáš se tak úzce propojuje s personálním světem na mezinárodní úrovni.

Mimo své angažmá v oblasti lidských zdrojů je Tomáš partnerem v několika dalších společnostech. prostřednictvím své investiční firmy SURKA Group se zaměřuje na podporu startupových projektů, interim management a management consulting, čímž se stává významným hráčem i mimo své působení v oblasti HR.

Webová stránka

https://cz.orienta.net/cs/